Duyurular 
 
Hizmetlerimiz
Eğitim Hizmetlerimiz
Kurumsal Destek
Eğitim Listesi
 
 
 

Sektörler bazında gerçekleştirilen "Değişen Sosyal Güvenlik ...

Sektörler bazında gerçekleştirilen "Değişen Sosyal Güvenlik Kurumu İşlemleri" seminerler dizimiz 6 Ekim - 9 Ekim 2010 tarihleri arasında başarıyla tamamlanmıştır.

6 Ekim 2010 tarihinde "Sağlık Sektöründe Sosyal Güvenlik Reformu Kapsamında Genel Sağlık Sigortası (GSS) Uygulamaları" seminerimiz sağlık ve sigorta sektörlerimizin seçkin temsilcileriyle yarım gün süre ile Nippon Hotel Taksim"de gerçekleştirilmiştir.

7 Ekim 2010 tarihinde "İnşaat ve Taahhüt İşlerinde Değişen SGK Uygulamaları" seminerimiz Ankara, İstanbul ve Kocaeli"nden katılan inşaat - taahhüt firmalarımızın ( Doğuş Gayrimenkul, Dumankaya İnşaat, Efeska Taahhüt, Emlak Pazarlama, Er-Ba Yönetim,  Kayı İnşaat, Kontek İnşaat, Kuzu Toplu Konut, Yeşil İnşaat, Tepe İnşaat...     ) temsilcilerinin iştiraki ile başarı ile gerçekleşmiştir.

8-9 Ekim 2010 tarihlerinde "Uygulamalı ve Örnekli Değişen Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İşlemleri" eğitim seminerimiz iki gün boyunca kurumsal işletmelerimizin insan kaynakları, özlük işleri ve muhasebe bölümlerinde görev yapan çalışanları ve yöneticilerinin katılımlarıyla interaktif bir ortamda başarı ile tamamlanmıştır.

 

 
Diğer Duyurular
 
 
 
AnasayfaKurumsalEğitim Hizmetlerimiz Kurumsal Destek HizmetlerimizReferanslar Foto Galeri İletişim