Eğitim Hizmetlerimiz   
 
Hizmetlerimiz
Eğitim Hizmetlerimiz
Kurumsal Destek
Eğitim Listesi
 
 

ASR İstanbul Eğitim Hizmetleri

Şirketimiz, iş yaşantısında ortaya çıkan gereksinimlere ve yasal mevzuat düzenlemelerine göre başta özel sektör kuruluşları olmak üzere tüm kurumların kısa süreli eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını tespit ederek "genel katılıma açık" eğitimler düzenlemektedir.

Ağırlıklı olarak yasal mevzuat konularında ve genelde İstanbul'da düzenlediğimiz bu eğitimler, şirketlerin talebine göre bölgesel olarak Ankara, İzmir ve Adana gibi büyük şehirlerde de organize edilmektedir.

Düzenlediğimiz eğitimlerde görev alan eğitimciler; yerli ve yabancı öğretim üyeleri, bürokratlar, özel sektör yöneticileri ve teknik uzmanlar arasından seçilmektedir. Eğitimciler proje bazlı görevlendirildiği için kendi konusunda uzman ve yetkin kişiler arasından titizlikle belirlenerek görev verilmektedir.

Şirketimiz, genel katılıma açık eğitimlerin haricinde talep eden kuruluşlara yönelik "kurum içi (in-house)" gelişim eğitimleri de düzenlemektedir. Kurum içi eğitimler, talep eden kuruluşun ihtiyaçlarına göre tasarlanmakta; süresi, içeriği ve eğitim yeri özel olarak belirlenmektedir. Eğitim seminerlerimiz ağırlıklı olarak aşağıdaki konularda düzenlenmektedir;

    Mali Mevzuat

    İç Denetim Uygulamaları

    Sosyal Güvenlik Mevzuatı

    Dış Denetim Uygulamaları

    İş Hukuku Mevzuatı

    Bilgi ve İletişim Güvenliği

    Finansal ve Operasyonel Risk Yönetimi

    Sözleşme Uygulamaları

    Marka & Patent Mevzuatı ve Uygulamaları

 

 

 
 
AnasayfaKurumsalEğitim Hizmetlerimiz Kurumsal Destek HizmetlerimizReferanslar Foto Galeri İletişim